Sme distribučná spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovenskom trhu 17 rokov.

U nás nájdete všetko pod jednou strechou, väčšinu tovaru máme skladom.

Dovážame a distribuujeme produkty z Anglicka, Nemecka, Rakúska, Francúzska, Dánska, Švajčiarska, Maďarska, Česka, Slovinska avšak podporujeme aj domácich lokálnych výrobcov zo Slovenska. Z potravín a Bio potravín zastupujeme značky ako N.A!, Fruit funk, Landgarten, Beauty Sweeties, MOGLi, Novofruct, Topnatur, Mc Lloyds, SUM, Wolfberry. V nápojoch sú to známe značky ako rakúska minerálna voda Vöslauer, švajčiarska vitamínová voda FOCUSWATER .Z produktov pre domácnosť máme v ponuke nemecké pracie prostriedky, aviváže, vonné vrecúška od značky Kuschelweich.

Keďže veríme v krásu a chceme aj naším ženským polovičkám zabezpečiť kvalitné produkty, zaradili sme do nášho sortimentu aj výživné pleťové masky SkinUP a najznámejšiu anglickú vlasovú kozmetiku Hairburst. Kvalitnú prírodnú Slovenskú kozmetiku značky Liqoil, ekologické Bio doplnky pre ženskú hygienu GINGER ORGANIC a Bio bambusové vložky Flo.

V neposlednom rade v našom sortimente nájdete aj bezkonkurenčne najlepšie dietetické produkty, ktoré slúžia nie len na stratu hmotnosti, ale prispievajú k zdravému životnému štýlu a napomáhajú pri udržiavaní hmotnosti.

Našou exkluzívnou inovatívnou novinkou je klinicky preukázaná, nízkokalorická diéta modernej doby SLIM Queen diéta. Špeciálne navrhnutá diéta na 8 týždňov.

Veríme v kvalitu produktov a dúfame, že každí si nájde u nás niečo pre seba.